Dziś uczestniczyliśmy w premierze filmów stworzonych przez naszą warsztatową ekipę biorącą udział w projekcie „Każdy może poznać tajniki filmu i zostać filmowcem” prowadzonym przez Studio Filmowe EgoFILM pod okiem Eugeniusza Gordziejuk w

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

. Premiera i spotkanie z twórcami projektu oraz bohaterami dzieła zostały przygotowanr specjalnie dla nas w bezpiecznych warunkach za co serdecznie dziękujemy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem obejrzanych filmów ? Jesteśmy bardzo dumni z naszych Filmowców WTZ! ? Pani Agato, Pani Kasiu, Pani Iwono, Pani Ewelino, Panie Łukaszu, Panie Kamilu – wyszło perfect! ?

Po niedzieli będzie możliwość udostępnienia stworzonych materiałów, więc już teraz zapraszamy serdecznie do oglądania. ?
Dziękujemy Panu Eugeniuszowi Gordziejuk oraz Panu Szymonowi Adamskiemu za wspólnie spędzony twórczy czas, za otwartość, za przekazaną wiedzę i stworzenie możliwości do nowych, niezwykłych doświadczeń ?
Dziękujemy również CSE Światowid, a szczególnie Pani Teresie Miłoszewskiej za pamięć i umozliwienie udziału w tak wspaniałym przedsięwzięciu!
Dziękujemy wszystkim osobom, których nie wymieniliśmy, a którym również jesteśmy wdzięczni za ten wyjątkowy czas.
Pozdrawiamy serdecznie!
Zapraszamy do Galerii zdjęć FINAŁ PROJEKTU