W dniu 16 maja 2019 roku sześciu uczestników z Warsztatu Terapii Zajęciowej ( P. Łukasz, P. Jarosław, P. Mateusz, P. Rafał, P. Adrian i P. Martyna) uczestniczyli w Olimpiadzie Lekkoatletycznej Integracyjnego Festynu Sportowego, który odbył się w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji na Stadionie Miejskim.

Zawodnicy dzielnie brali udział we wszystkich konkurencjach biegowych, rzucie piłką lekarską z miejsca, skok w dal z miejsca oraz drużynowym przeciąganiu liny – systemem pucharowym. Nasza drużyna zajęła 6 miejsce w klasyfikacji. Serdecznie Gratulujemy! Zawody dostarczyły dla widowni wielu pozytywnych emocji, a dla samych uczestników wielu radosnych przeżyć i niezapomnianych wspomnień. Nasza drużyna otrzymała medale pamiątkowe i statuetkę za udział. Wspólnie z innymi zawodnikami prezentowaliśmy oraz doskonaliliśmy umiejętności sportowe i współpracę spędzając przy tym mile czas.

Dziękujemy Organizatorowi, czyli Warmińsko – Mazurskiemu Związkowi Sportowemu oraz Polskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Ostródzie za zorganizowanie wspaniałej Olimpiady Lekkoatletycznej w Ostródzie.