„Nawet gdybyś dał człowiekowi wszystkie wspaniałości świata, nic mu to nie pomoże, jeśli nie ma przyjaciela, któremu mógłby o tym powiedzieć.”
                                                                                                                                                                  Catharina E. Goethe

 Drodzy Przyjaciele WTZ, dziękujemy, że z nami  jesteście! 🙂

Jesteśmy świadomi tego, że  niełatwo „wydostać się” Wam z wiru codziennych obowiązków. Dlatego też,  wszystkim, którzy przybyli na dzisiejsze spotkanie dziękujemy szczególnie.  Jest to dla nas naprawdę ważne. Uroczystość przygotowana dla naszych Przyjaciół była dla nas czasem, w którym mogliśmy podzielić się z Wami naszą codziennością, umiejętnościami, radościami… i pysznym tortem też 🙂 Bo przecież:  „Nawet gdybyś dał człowiekowi wszystkie wspaniałości świata, nic mu to nie pomoże, jeśli nie ma przyjaciela, któremu mógłby o tym powiedzieć”. 🙂  Przyjaciół,  którym nie udało się do nas dotrzeć,  zapewniamy, że o nich również pamiętamy i mamy nadzieję,  że zobaczymy się na kolejnym wspólnym spotkaniu – być może w naszym ogrodzie. Jednak do tego czasu  zapraszamy do odwiedzania nas tak po prostu,  jak wpadacie Państwo do swoich przyjaciół na kawę. A wiec: do rychłego  zobaczenia 🙂

P.S.

– Dziękujemy : Uczniom i Pani Nauczycielce z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu za przygotowanie „instrumentalnego” koncertu kolęd 🙂 Pięknie było! 🙂 Panu Andrzejowi Korpackiemu, dyrektorowi  ZPSM za umożliwienie wysłuchania występu młodych artystów.

– Delegacja grupy muzycznej  WTZ – byliście świetni 🙂

Zdjęcia z dzisiejszego spotkania można obejrzeć w galerii zdjęć:

http://www.wtz.elblag.pl/galerie-2013/