Mimo, że w kalendarzu króluje luty, nasze plany biegną mocno do przodu. Dosłownie biegną 😀 Zaczynamy myśleć już o organizacji V Integracyjnego Biegu Terenowego WTZ „Bażantarnia”, który w tym roku odbędzie się 28 maja 2019r.
Kochani!
W ostatnim Biegu wzięło udział 17 drużyn Warsztatów Terapii Zajęciowej z trzech województw. Widzimy, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się organizowana przez nasz Warsztat impreza, jaką satysfakcję daje zawodnikom, jakiej mocy nabiera słowo „integracja”, gdy studenci z uczestnikami wspierają się wzajemnie na trasie biegu. Chcielibyśmy kontynuować zawody, jednak potrzebujemy pomocy w zebraniu środków m. in. na nagrody. Ponieważ udział w zawodach jest bezpłatny, w poprzednich edycjach zwracaliśmy się do instytucji, firm i osób prywatnych o ufundowanie nagród. Wiązało się to z wieloma trudnościami, o których nie będziemy się tu teraz rozpisywać.
W tym roku założyliśmy zrzutkę na poczet organizacji V Integracyjnego Biegu Terenowego WTZ „Bażantarnia”. Każdy, kto chciałby pomóc nam w uzbieraniu pieniędzy na ten cel, może wpłacić dowolną kwotę. Przyda się każda złotówka!  Konto jest w trakcie weryfikacji, ale można już dokonywać wpłat. Niech się dzieje! 

Dziękujemy!

https://zrzutka.pl/at6v3d